Як херсонських журналістів поліція врятувала

Сьогодні, 8 квітня співробітники Національної поліції України рятували знімальну групу телеканалу "Херсон плюс" на місці незаконного будівництва в Херсоні по вулиці Радісній, 6.

Нагадаємо, за попередньою інформацією секретаря Херсонської міської ради Олени Урсуленко, в Херсоні у районі Нафтогавані ведеться самовільне незаконне будівництво з порушенням генерального плану міста, усіх екологічних та санітарних норм.

Сьогодні, 8 квітня на місце подій, разом с місцевими активістами, виїхала знімальна група журналістів телеканалу "Херсон плюс" - журналісти Віра Підлісна та Олександр Ларіонов (на фото), аби інформувати херсонців про реальний стан справ у районі можливого незаконного будівництва.

На місці журналісти побачили і задокументували, як важка будівельна техніка руйнує прибережну смугу з метою збільшити територію під будівництво в природоохоронній зоні. Зробивши необхідні для інформаційного сюжету зйомки, журналісти намагалися повернутися до редакції.

Але людина, яка назвала себе виконробом будівництва, почала перешкоджати вільному пересуванню журналістів, зачинивши ворота огорожі закритої території на замок. Виконроб мотивував свої дії тим, що охороняє територію, яка, з його слів, є приватною власністю...

Фактично заблоковані на території будівництва журналісти, змушені були викликати поліцію через перешкоджання їх журналістській діяльності. Наряд поліції прибув на місце події на моторному човні, оскільки по суходолу на територію будівництва проїхати не вдалося через зачинені ворота.

Подробиці того, що відбувалося сьогодні на місці незаконного будівництва в інформаційному сюжеті журналістів телеканалу "Херсон плюс":

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів