На Благовіщення в Антонівці зводили стіни «Зеленої школи»

У день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці у Антонівці почали зводити стіни «Зеленої школи».

На подвір'ї майбутнього корпусу зібралися учні та вчителі, жителі селища, представники місцевої влади та керівники компанії НЕФКО. Саме НЕФКО обрала антонівську школу для грантової підтримки будівництва енергозберігаючого корпусу школи. Херсонська міська рада співфінансує даний проект.

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко зазначила: «Досить символічно, що саме у такий день розпочинається новий етап будівництва «Зеленої школи». Це результат спільної роботи директора, громади, органів місцевої влади і депутатського корпусу.

Завдяки нашим зусиллям сьогодні за усіма новітніми технологіями будівництва та енергозбереження зводиться школа для дітей Антонівки. Можу запевнити, що міська влада та депутатський корпус зроблять все можливе аби 1 вересня школярі сіли за парти у новому корпусі».

Директор школи №21, депутат міської ради від фракції «Солідарність» Галина Лугова подякувала всім, хто допоміг у реалізації проекту «Зелена школа» та запросила у гості 1 вересня.

Анна СОКОЛЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон