Молодь Нової Каховки навела порядок на Хрещенській купелі

Вчора, 5 квітня, Новокаховський професійний електротехнічний ліцей спільно з Молодіжною радою міста зробили корисну справу для рідного міста.

Група молодих людей вийшла на весняну толоку, прибрала Хрещенську купіль та розчистила прилеглі до неї струмки. Прибирання проходило активно та завзято під особистим керівництвом директора Новокаховького професійного електротехнічного ліцею Олександри Карпенкової.

– Колектив ліцею кожного року бере активну участь в міських заходах з благоустрою, а цього року учні ліцею прийшли до мене (до речі в мій День народження) та запропонували генеральне прибирання, одного з їх улюблених місць для відпочинку – Хрещенської купілі. Даний захід – це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, але і в душі, – каже Олександра Василівна.

Учні з ентузіазмом поставилися до виконання завдання, у всіх був піднесений настрій навіть не дивлячись на те, що «фронт роботи» був не з легких.

Як розповіла голова молодіжної ради міста Яна Козлова, співпраця Молодіжної ради з навчальним закладами міста – це вже традиція.

– Я дуже вдячна Олександрі Василівні за запрошення та участь у спільній толоці, адже все, що ми робимо – робиться на користь прекрасного, квітучого, чарівного міста, яке ми всі цінуємо та прагнемо розвивати!

Учасники акції закликають всіх мешканців та гостей міста дбайливо ставитись до Нової Каховки, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

"Нова Каховка онлайн"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів