В Херсоні відсвяткували 70-річчя обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни

Сьогодні, 5 квітня, в актовому залі музичного училища відбулося святкування річниці створення Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни.


З нагоди 70-річного ювілею привітати співробітників закладу з квітами та подарунками завітали представники обласної, міської влади, громадських та ветеранських організацій.

«Всі ці довгі роки колектив госпіталю шліфував свою майстерність, напрацьовував досвід і зараз є одним із кращих закладів країни. Надзвичайна чуйність ваших лікарів діє сильніше, ніж ліки», - зазначила перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова. Вона побажала наснаги, добра, міцного здоров'я та мирного неба медичним працівникам та пацієнтам закладу.

Директор Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Віктор Короленко в своєму вітальному слові зауважив: «Пацієнти госпіталю окрім фізичних ран, отриманих на полі бою, мають ще й психологічні травми. Тому саме від людяності лікарів, якої не бракує в госпіталі, залежить тривалість лікування».

Привітання для людей найбільш гуманної професії від міського голови передав його заступник Сергій Черевко. Персоналу госпіталю були вручені почесні подяки.

Нагороди отримував і начальник госпіталю Валерій Тимошенко, який поділився:«Колективу госпіталю випала велика честь лікувати героїв, патріотів, тих, хто рятував від Чорнобильської катастрофи, тих, хто зараз захищає суверенітет України на сході. Я пишаюсь історією госпіталю та його колективом однодумців, професіоналів, патріотів».

Силами творчих колективів Херсонщини, артистів театру для медичних працівників був організований святковий концерт.

Госпіталь інвалідів та ветеранів війни заснований 28 лютого 1946 року на базі Львівського польового евакогоспіталю № 3626. Відтоді і донині медичний заклад надає висококваліфіковану консультативно-діагностичну та лікувально-профілактичну допомогу інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, жертвам нацистських переслідувань, інвалідам-ліквідаторам І категорії внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, «дітям війни», інвалідам, хворим на кістково-гнійну патологію.

В своєму складі госпіталь має приймальне відділення та стаціонар на 226 ліжок. Лікування, харчування та обстеження ветеранів війни, які перебувають у госпіталі, проводиться виключно за кошти обласного бюджету. Щороку в закладі обслуговується близько 4 тис. пацієнтів, за 2015 рік пройшли лікування більше 100 учасників АТО. В минулому році госпіталь інвалідів та ветеранів війни підтвердив вищу акредитаційну категорію.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів