На Херсонщині знову військові навчання

Минулого тижня відбулись військові навчання за участю підрозділів оперативно-тактичного угруповання "Південь"

Впродовж минулого тижня в Херсонській області відбулись масштабні військові навчання за участю підрозділів оперативно-тактичного угруповання "Південь", головною метою яких було удосконалення вмінь та навичок військовослужбовців, які безпосередньо беруть участь у захисті Херсонщини.

Також, в контексті даних навчань, удосконалювались елементи плану оборони Херсонської області з урахуванням того факту, що військово-політичне керівництво Російської Федерації з високою ймовірністю не відмовилось від намірів прокласти сухопутний коридор з території РФ до окупованого півострову Крим.

Варто зауважити, що безпосередню участь в навчаннях взяла 15 ОМБр, особовий склад та техніка якої нещодавно прибули до Херсонської області. Незважаючи на те, що даний підрозділ є новоствореним, до його складу входять високо мотивовані та професійно підготовлені військовослужбовці, які здобували безцінний досвід в ході проведення АТО на Сході України. У найближчі місяці 15 ОМБр буде продовжувати виконувати завдання у складі ОТУ "Південь".

Крім цього, в ході навчань програму підготовки завершили військовослужбовці 5-ої танкової бригади зі складу ОТУ "Південь". За словами командира бригади, полковника Мельника, особовий склад бригади повністю готовий до захисту Херсонщини і докладе максимум зусиль для забезпечення миру та спокою на нашій землі.

Тепер даний підрозділ виконуватиме завдання у визначених районах, поруч з адміністративним кордоном України та окупованого півострову Крим.

Прес-служба оперативно-тактичного угрупування "Південь"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів