Коли Херсон залишиться без води

Як повідомляють раныше у міському комунальному підприємстві «Водопровідно - каналізаційного господарства м.Херсона», мешканцям міста слід готуватися до планової дезінфекції водопровідних мереж.

Нагадаю, що раніше на підприємстві зазначали, що звичний термін «хлорування» мешканцям нашого міста слід забути. Починаючи з цього року хлор більше не використовують при проведенні дезінфекційних заходів.

Але всі інші атрибути: відключення, доба, а той дві, без води, спускання «обробленої» води (що відіб'ється на витратах споживачів), все залишиться без змін.

Тут, як сьогодні, так і раніше викликає здивування питання «зливу» обробленої води – її пропонують «зливати у продовж кількох десятків хвилин». Чому це повинно відбуватися за рахунок споживачів, особливо це стосується тих, хто має лічильник?

Цілком розумним було б, якби цю, «технічну» воду, списували за рахунок самого підприємства, чи не так?

І все ж, з метою «запобігання розповсюдженню шлункових інфекцій водним шляхом у літній період 2016 року», дезінфекцію буде проведено.

Не забудьте завчасно запастися водою, як для пиття, так і для побутових потреб.

Дезінфекцію проведуть по трьом основним групам споживачів:

5 – 6 квітня, у селищі Степанівка та на Старому Карантинному острові;

19 – 20 квітня, по районам міста Херсона;

26 – 28 квітня, у мікрорайоні «Корабел».

Як завжди у ці дні води не буде, а там де й буде, її вживати категорично забороняється з суто медичної точки зору, адже у воді буде великий вміст дезінфікуючих засобів, які є все ж шкідливими для здоров'я людини.

Крім цього у «водоканалі» звертаються з проханням до мешканців вказаних груп запасати воду завчасно, не відкладаючи це питання на останню хвилину, адже різкий водорозбір може просто «покласти» систему, через те, що в її середині може впасти тиск, що, у свою чергу, може призвести як до аварійних відключень так і до перебоїв у водопостачанні.

Міцного вам здоров'я.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів