Херсонці вітають вчителів - новаторів

Конкурс «Учитель – новатор» щорічно проводить компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і наукина виконання програми «Партнерство в навчанні».

Метою конкурсу є опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій і підтримка роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання.

Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання учнів за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, виявлення кращого досвіду створення інноваційних освітніх програмних продуктів на основі ресурсів Microsoft, розвиток ініціативи педагогів, студентів і науковців у розробці та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів, мотивування педагогів до використання ІКТ в навчально-виховному процесі.

У цьому році в конкурсі брали участь 652 учителів України. Херсонська гімназія №1 надала роботу «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі» – спільний проект учнівського, батьківського та вчительського колективів гімназії.

Кропітка праця не залишилася непоміченою і, як результат – перемога у XII Всеукраїнському конкурсі Microsoft "Учитель - новатор".

Вже наступного тижня, 8 квітня директор гімназії Устинова Наталія Валентинівна презентує проект та отримає нагороду на VII Всеукраїнському форумі Microsoft "Учитель - новатор".

Вітаємо з перемогою!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів