Херсонський нардеп захищатиме свою честь і гідність

Народний депутат Олександр Співаковський подав позов до Подільського районного суду м. Києва про захист честі, гідності, ділової репутаціїта відшкодування моральної шкоди до авторів передачі та власників телеканалу "2+2".

Про це народний депутат України Олександр Співаковський написав на своїй сторінці у соціальних мережах:

"Шановні друзі! Хочу повернутись до певних цікавих подій, які відбулись ще понад місяць тому – 24 лютого 2016 року.

В цей день у передачі "Люстратор 7.62" на телеканалі "2+2" було показано сюжет, у якому журналістка з захватом повідомила про існування у мене трьох котеджів у с. Буча Київської області а також корпоративних прав у двох комерційних підприємствах – товариствах з обмеженою відповідальністю "КЕЙПТАУН ІНВЕСТ" та "ОВЕРЛОШИНИ".

Звісно, ні цього майна, ні цих корпоративних прав у мене ніколи не було, і тому почути про це з екрану телевізора, а тим більше з вуст своїх друзів, які теж ж переглянули вищезазначений сюжет, для мене виступило певною несподіванкою.

Ну що ж, все ж таки вважаючи цей сюжет прикрою помилкою телевізійників, я звернувся до телеканалу з пропозицією спростувати цю завідомо неправдиву інформацію у встановленому законом порядку.

Та пройшло вже майже три тижні, як від них ні слуху, ні духу... Проте ні, помиляюсь, сюжет про Бучівські котеджі автори чомусь вилучили з офіційного сайту передачі "Люстратор 7.62". Причому одразу після отримання мого листа.

Тому сьогодні, як і було обіцяно раніше, мною подана позовна заява до Подільського районного суду м. Києва про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди до авторів передачі та власників цього телеканалу. Далі буде!", - запевнив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон