Херсонський театр сам себе вдосконалює

Власними силами Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша реставрував службове кафе.

Про це під час прес-конференції для журналістів, розповів директор театру Олександр Книга.

За його словами - це те місце, де актори живуть, адже в театрі вони знаходяться з самого ранку до пізнього вечора, а то і ночі. Тим паче, що на гастролі до Херсона приїжджають інші театри, і не тільки з України.

Тому власними коштами наш театр і відновив службове кафе, аби не соромно було перед своїми працівниками та гостями театру.

Службове кафе працювало і раніше, але знаходилось воно в не дуже гарному стані, сьогодні ситуація докорінно змінилась: «Ми вирішили для себе зробити приємно,не чекаючи чогось там... Мені, чесно кажучи, соромно вже багато років, коли з-за кордону до нас приїжджають гості, а вони ж знаходяться у службовій частині, не дуже приємно було їх сюди заводити. Крім того, що коридори не дуже гарні, ми, звичайно, робили ремонти, але... Має ж бути пристойний вигляд, як для академічного театру...», - зазначає Олександр Книга.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон