На Херсонщині побудують сонячну електростанцію?

На території Каховки силами компанії «Херсон Енерджі» побудують потужну сонячну електростанцію.

Залученням необхідних фінансових ресурсів для інвестування проекту займалися попередній міський голова О.Карасевич та депутатський корпус минулої каденції.

Нашому місту вдалося переконати Херсонобленерго, який займався пошуком місцерозташування для майбутнього проекту та вибороти його з-поміж кількох не менш зручних для цього місць. За планом електростанція з'явиться на непригодному для ведення сільського господарства пустирі біля міських артезіанських свердловин, — повідомив депутат обласної ради Олександр Таранишин.

Слід відзначити, що це — не єдиний екологічний проект Херсонщини. 15 березня в ході проведення «круглого столу» в ОДА відбулося обговорення ще одного зеленого будівництва — компанія «Віндкрафт Україна» (ген. директор К. Стурен) має на меті звести дві вітроелектростанції потужністю 140 МВт. Для цього планується розташувати 42 вітряки на території Генічеського та Новотроїцького районів.

"Каховська Зоря"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон