Спілка жінок Херсонщини презентувала плани на майбутнє

У минулий понеділок, 21 березня відбулась перша обласна конференція Спілки жінок Херсонщини.

На заході були присутні 87 жінок Херсону та області, всі різні, але їх об'єднали єдині цінності: бажання миру в своїй країні, своїй родині та щасливе майбутнє нашим дітям.

Під час конференції були показані результати роботи команди Спілки жінок Херсонщини та відбулась презентація наших планів на протязі року.

Три години конференції пролетіли на одному диханні, бо на заході були присутні ті, кому важлива доля нашого майбутнього, адже все у цьому світі в руках - небайдужих, мудрих, красивих і сильних жінок!

Ірина НІКОЛАЄВА

Довідка: Спілка жінок України (СЖУ) є всеукраїнським добровільним неприбутковим об'єднанням фізичних осіб та жіночих громадських організацій, діяльність яких базується на принципах свободи, справедливості, рівності, толерантності, законності та гуманізму.

Головними статутними завданнями Спілки жінок України є збереження миру і злагоди у суспільстві, захист економічних, політичних і соціальних інтересів і прав жінок, сприяння залученню жінок до управління справами суспільства і держави, консолідація діяльності всеукраїнських громадських жіночих організацій за для активізації жіночого руху в країні, організація навчання для подолання жіночого безробіття в умовах ринкових відносин, підтримка та розвиток прямих контактів і зв'язків з українськими та міжнародними громадськими організаціями та вступ до них.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон