Агенція прагне повернути поверх, що «зник»

Місяць тому створена Агенція розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області займається інвентаризацією майнатериторіальних громад. І відразу фахівці Агенції натрапили на детективний сюжет...

Коли вони зацікавилися документами комунального закладу «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» обласної ради, виявилося, що частина документації, яку вони запросили у комбінату, зникла...разом з комп'ютером.

Якісь темні злочинні сили техніку викрали. Не менш таємнича історія трапилася і з будівлею, де на другому поверсі розташований комбінат (адреса Сенявіна, 25). Бо власник першого поверху наразі невідомий – плутанина з документами, відсутня достовірна інформація.

Керівник комбінату стверджує, що його комунальний заклад немає ніякого відношення до першого поверху. А приміщення там здають в оренду, про що свідчить реклама на будівлі.

Так що в Агенції, яка нині розпутує цей «клубок», має великий простір для майбутньої діяльності - наразі стоїть завдання провести інвентаризацію всього комунального майна обласної територіальної громади.

Адже до цього часу єдиного реєстру власності не було. Відповідно, не було узагальненої інформації про те, як використовуються приміщення, кому і на яких умовах вони передані в оренду.

Скільки таких «зниклих» поверхів, детективних історій ми можемо ще почути. Бо, як відомо, коли «зникають поверхи», хтось будує власні хороми...

Ірина ФЕШ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон