Херсонці, не будьте байдужими

З такими словами звернулася до херсонців депутат обласної ради, секретар комісії з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці Оксана Булахова:

- ...в херсонській ГО «Серце матері» я зустрілась із сім'ями, які виховують Дітей Сонця. І нажаль, хвороба - це не єдина перешкода в їх житті.

ЧОТИРИ підопічні сім'ї даної громадської організації – вимушені переселенці із зони АТО. З жахом думаю про те, що мами таких дітей зіштовхуються з «синдромом зачинених дверей» коли у них виникають якісь проблеми чи питання з якими вони приходять у «коридори влади».

Коли ми стали такими байдужими і чому? Невже біда стосується лише тих, з ким вона трапилась? Ті звичайні речі для нас – є великою цінністю для тих, хто покинув свій дім. Я вірю в силу людей! Я вірю, що ми разом із вами зможемо допомогти їм.

Кожна з чотирьох родин розповіла свою власну історію життя... Звичайно не просту... Але знаєте, - їх Любов до дітей, терпіння, Віра і Надія в завтрашній день, МЕНЕ ВРАЗИЛА!!!

21 березня в Україні і по всьому світу відзначатимуть День Дітей-Сонця. Знаючи їх проблеми, і розуміючи важливість їх рішення, я свідомо звертаюсь до кожного,– відгукнутись і реально допомогти всього-навсього чотирьом сім'ям!!!

Основна проблема – житло. Другу, третю озвучувати поки що не буду. Думаю справлюсь власними силами. Витримка і наполегливість – присутні.

Нас в Херсоні близько 350 тисяч! Вірю в те, що знайдуться сім'ї, які мають власне житло, яке можливо не використовують і головне - мають бажання зробити щось добре і світле у своєму власному житті для ближнього...українця, який не за власного бажання вимушений був тікати з власної землі і з рідного будинку.

Буду вражена, якщо депутати міської ради знайдуть можливість і виділять їм кімнати у гуртожитках, або інших комунальних закладах. Ось і все...

Оксана БУЛАХОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон