Херсонці будуть безкоштовно вивчати програмування

Відтепер у Херсоні можна безкоштовно вивчати програмування. Одним із регіональних партнерів програми у Херсоні стала Громадська організація «Об'єднання «Самопоміч» Херсон.

В обласному центрі стартує перший етап всеукраїнської програми Technology Nation, яку підтримує фонд BrainBasket.

В рамках даної програми на базі бібліотек по всій Україні, проходитимуть безкоштовні курси з програмування на основі програм кращих світових технологічних університетів.

Вже запущено перші навчальні групи у 23 містах країни, серед яких і Херсон. До кінця року планується відкрити ще 80 навчальних хабів.

З нагоди старту такої корисної програми, в обласному центрі провели прес-конференцію.

«Дуже приємно, що Херсон увійшов в число міст, які приймають участь у програмі. У фонду, який організовує навчання дуже масштабні плани – до 2020 року випустити сто тисяч IT-спеціалістів по всій Україні.

Навчання програми буде проходити у форматі blendedlearning, тобто змішане навчання: студенти слухатимуть онлайн лекції, це ліцензійний Гарвардський курс програмування, також будуть проходити практику під керівництвом досвідчених менторів», - говорить координатор програми Technology Nation, PR-менеджер студії WEZOM Катерина Шведа.

За словами координатора даної програми, в Херсоні вже пройшли установчі збори, на які прийшло більше 40 людей ( найбільше по всій Україні). За результатами відбору до групи, яка буде вивчати програмування в нашому місті, потрапило 22 особи.

Technology Nation дозволить всім охочим отримати комп'ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дасть слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IT-сфері.

Одним із регіональних партнерів програми у Херсоні стала Громадська організація «Об'єднання «Самопоміч» Херсон. Представник цієї організації, голова обласної організації "Самопоміч" Андрій Дмитрієв підкреслює – програма для нашого міста дуже важлива:

«IT-технології – це те, що сьогодні рухає вперед прогрес. Херсону необхідно розвиватися в сторону технологічного прогресу, тому наша організація з радістю виступила партнерами даної програми, адже вона дозволяє людям, абсолютно безкоштовно, вчити мови програмування, підвищувати свої базові знання і мати перспективу працевлаштування саме в IT-сфері.

«Об'єднання «Самопоміч» Херсон досить давно займається покращенням комп'ютерної грамотності населення. Наш активіст веде курси для людей старшого покоління, ми вже маємо біля 70 дорослих випускників. Ми бачимо потрібність у навчанні, тому розуміємо, що воно необхідне», - зазначив Андрій Дмитрієв.

Як вже зазначалась, навчання проходитиме на базі бібліотек, у Херсоні це буде Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара.

«Життя заставляє рухатися вперед, і дуже добре, що люди хочуть навчатися, хочуть змінюватися, це говорить про те, що разом усіх нас чекає успіх. Ми маємо рухатися до знань», - каже Генеральний директор Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара Надія Коротун.

Тетяна БОЙКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон