Херсонських волонтерів визнали янголами добра

Одразу два лідери місцевої громади стали переможцями регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина–2015», у рамках якого відзначали видатних доброчинців, меценатів та волонтерів.

Депутат Дніпровської райради обласного центру Віталій Гузенко на базі судноремонтної компанії налагодив безкоштовне відновлення військової техніки, що повернулася з зони АТО.

На його рахунку – чотирнадцять відремонтованих машин, а також бронежилети, каски, взуття, придбані для добровольців та мобілізованих земляків.

Інший депутат тієї ж райради Олег Баркаренко створив благодійний фонд «Серця України», який взяв на себе ремонт автомобілів для військових частин.

А також встановлення прапорів «Воїн світла» на похованнях загиблих бійців АТО, і виготовлення меморіальних дощок для шкіл, де вони навчалися.

Фонд постійно передає у зону бойових дій теплі речі, медикаменти, продукти, тож бурштинові статуетки «Янгол добра» переможці конкурсу отримали заслужено.

Голос України

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон