У Херсоні пройшов День краєзнавця

Краєзнавство є одним із провідних напрямків діяльності бібліотек і це – характерна риса нашого часу, коли в державі приділяється значна увага вихованню патріотизму, любові до рідної мови, рідної історії.

Воно допомагає формувати національний характер, розуміти характер нації, її душу. Осмислення своєї ролі на тлі культури є неможливим для особистості без знання літературної та історичної спадщини рідного краю.

Саме тому, 16.03.2016, у приміщені Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки інформаційно - бібліографічним відділом був проведений День краєзнавця «Іван Абрамович Ганнібал – будівничий Херсона».

На заході були присутні студенти Херсонського національного технічного університету. Цікавою несподіванкою для присутніх був виступ доктора історичних наук, професора кафедри історії Херсонського державного університету Водотики Сергія Григоровича, який розповів про невідомі факти з історії міста Херсона.

Прослухавши цю інформацію, можна зробити висновок, що Херсон справедливо називають батьком причорноморських міст, історія його заснування – це початок новітньої історії Північного Причорномор'я, тому ця тема викликає певну цікавість сучасників.

Марія ДЗЮБА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон