У Херсоні будуть безкоштовні курси з програмування

Фонд BrainBasket запустив перші навчальні групи у 23 містах України за програмою Technology Nation, в рамках якої на базі бібліотек проходитимуть безкоштовні курсиз програмування на основі програм кращих світових технологічних університетів.

Для надання можливості зробити перший крок в IT як в галузі, що продовжує рости і розвиватися, Фонд Brain Basket за підтримки Адміністрації Президента України запустив масштабну програму Technology Nation - безкоштовний курс з основ програмування.

Даний курс дозволить всім охочим отримати комп'ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дасть слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Навчання проходитиме у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек по всій Україні.

Прес-конференція з нагоди старту в Херсоні першого етапу Всеукраїнської програми Technology Nation, яка відбудеться у четвер, 17 березня 2016 року об 11-00 у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара ( III поверх, Центр екологічної інформації).

Програму підтримують: компанія «Майкрософт Україна», компанія «Навігатор» і громадська організація «Вікно можливостей». Також до проекту долучились AMC Bridge, Bakotech, Ciklum, Cogniance, Global Logic, Head Hunter, Innovecs, Luxoft, Mac Paw, Terrasoft, TheApp Solutions, Корпорація "Галактика" та багато людей, які подарували бібліотекам свою власну техніку.

Регіональні партнери програми у Херсоні - Студія Wezom та ГО «Об'єднання «Самопоміч» Херсон.

P.S. За підсумками навчання, Студія Wezom, як херсонський регіональний партнер, 3-м найкращим студентам надасть знижку в розмірі 25% на будь-який з курсів студії.

А найкращому студенту, який проявить особливі таланти з розробки та програмування, Wezom пропонує пройти безкоштовне стажування в студії.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон