Андрій Дмитрієв: Треба було, в першу чергу, подумати про людей

На сесії міської ради депутати не змогли прийти до остаточного рішення щодо фінансування фізкультурно-спортивних товариств (ФСТ) Херсона.

Було лише погоджено пропозицію в березні місяці виділити з міського бюджету 276 тисяч гривень на виплату заробітної плати тренерам ФСТ. Згідно рішення бюджетної комісії було надано про це відповідне протокольне доручення.

Голова комісії Андрій Дмитрієв, лідер фракції "Самопоміч" в Херсонській міськраді зазначив, що треба було, в першу чергу, подумати про людей, тому й прийнято це компромісне рішення.

«Проблема з фінансуванням фізкультурно-спортивних товариств існує вже не один рік. Фінансуватися вони повинні з обласного бюджету, однак в 2016 році на це кошти не передбачено. Тому міські депутати змушені шукати шляхи вирішення цієї проблеми, щоб її заручниками не стали тренери фізкультурних товариств, їхні родини та діти-вихованці ФСТ», - зазначив Андрій Дмитрієв.

Голови профільних депутатських комісій міської та обласної рад, депутати від «Самопомочі» Валентин Сух та Володимир Шадрін, неодноразово наголошували на бездіяльності керівників управлінь молоді та спорту, їх небажанні співпрацювати з депутатськими комісіями, що і призвело до загострення цієї проблеми.

«Ми в авральному режимі збирали засідання з тренерами, вносили зміни до бюджету, щоб якось виправити тимчасово ситуацію. Проте відповідей від чиновників про те, як працювати далі цим спортивним закладам так і не отримали», - наголошують депутати від "Самопомочі".

«В черговий раз ми хочемо звернутися до всіх, від кого залежить вирішення питань спорту в нашому місті – давайте, нарешті, почнемо працювати на результат. До наступної сесії міської ради, що відбудеться 25 березня, ми повинні прийняти виважене рішення, як правильно вчинити зі спортивними товариствами, вивчити фінансові документи, та зі сформованими пропозиціями щодо вирішення проблем з ФСТ виходити в сесійну залу», - зазначили голови профільних комісій міської та обласної рад.

По матеріалам Об'єднання "Самопоміч" - Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон