Тривають громадські роботи з інформування населення в частині спрощеної системи оформлення житлових субсидій

Сьогодні в області відпрацьовуються заходи щодо взаємодії органів місцевої влади та самоврядування, соціального захисту та служби зайнятості з питань організації громадських робіт з інформування населення в частині спрощеної системи оформлення житлових субсидій.

Адже така співпраця не лише прискорює отримання житлових субсидій населення, що так вкрай необхідно у економічній ситуації сьогодення, але й допомагає вирішити питання тимчасової зайнятості безробітних громадян регіону.

Роботи з оформленням та оброблення документів щодо отримання житлових субсидій, потребують певних знань, умінь та навичок.

Тому фахівці органів соціального захисту населення залучаються до проведення семінарів для безробітних, які братимуть участь у громадських роботах.

Громадські роботи за цим напрямом служба зайнятості організовує не в першої. У 2015 році до таких робіт залучилось 123 безробітні особи. Продовженням став і поточний рік.

Станом на 01 березня 2016 року з органами місцевої влади та управліннями соціального захисту населення укладено 18 договорів на організацію громадських робіт з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботу з документацією, до яких долучилась 41 безробітна особа.

Найбільше взяли участь у виконанні таких робіт у місті Херсоні - 15 осіб, у Бериславському районі - 10 осіб та у Білозерському - 4 особи. Фінансування робіт за даним видом здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Виконання таких робіт полягає не тільки у забезпеченні ефективної підтримки населенню, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, але й наданні соціального захисту та широкому інформуванні громади про порядок отримання житлових субсидій.

Херсонський обласний центр зайнятості,
Відділ організаційної та інформаційної роботи ХОЦЗ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон