Як херсонець вразив німців

Вчора, 25 лютого Донецький Шахтар, який тимчасово базується у Львові, дав добрячий футбольний урок німецькій команді Шальке, перемігши у них вдома із розгромним рахунком 3:0.

Особливо відзначився молодий гравець гірняків, херсонець Сергій Коваленко, який провів на полі всі 90 хвилин, виявився причетним до двох, ймовірно, найбільш важливих голів у матчі.

Гарматним пострілом після вдалої контратаки він забив третій, завершальний м'яч у ворота німців, поставив крапку та похоронив всі надії німців відігратися. А у першому таймі Сергій розпочав лівим флангом атаку, яка призвела до першого забитого голу.

За 10 хвилин до кінця матчу футбольні трибуни на стадіоні в Гельзенкірхені спустіли. Збентежені німецькі вболівальники почали розходитись, а футболісти Шальке у розпачі намагалися хоч якось виправити ситуацію та забити гол престижу. Однак все було марно...

А наш Сергій Коваленко так вразив вихованих німців, що вони не стримували емоцій і, навіть жбурляли порожні банки з під пива у бік українського футболіста.

Можливо німецькі футболісти не знали, що проти української команди не можна виходити у футболках з рекламою «Газпрому», це може призвести до не передбачуваних наслідків, що й трапилось.

P.S. До речі загальний кошторис футболістів Шальке, за оцінкою експертів, удвічі перевищує гірняцьку команду, однак гроші в футболі як і у житті вирішують не все.