На комфорт для гостей курортні міста Херсонщини бюджетних коштів не шкодують

На комфорт для гостей курортні міста Херсонщини бюджетних коштів не шкодують
Найпопулярніші курортні міста Херсонщини не шкодують коштів на підготовку приємних сюрпризів для відпочивальників у новому сезоні.

Муніципальна влада Генічеська відшукала півтора мільйони гривень на реконструкцію хвилезахисної стінки – парапету завдовжки 650 метрів, який стане основою майбутньої набережної вздовж пляжу.

Причому кожні півсотні метрів з неї обладнають комфортний спуск в Азовське море. Роботи з облаштування набережної планують завершити до першого травня, коли до Генічеська приїжджають перші курортники, розповів кореспонденту «Голосу України» міський голова Олександр Тулупов.

А на дитячому чорноморському курорті Скадовську збираються потішити малечу та її батьків оновленим комунальним пляжем. Для закупівлі чистого піску, на якому засмагатимуть десятки тисяч дорогих гостей, у скарбничці місцевої громади передбачили триста тисяч гривень.

Громада зазвичай не проти: адже городяни чудово розуміють, що кожна бюджетна гривня, інвестована у привабливість міста для туристів, обертається новими робочими місцями, прибутками підприємців та надходженнями до бюджету.

Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів