Олена Урсуленко підвела підсумки сесії Херсонської міської ради

Секретар міської ради Олена Урсуленко констатувала факт: V сесія Херсонської міської ради відбулася. Незважаючи на неприємний інцидент із самого початку, депутатський корпус, хоч і не в повному складі, продовжив свою роботу.

Секретар міської ради Олена Урсуленко так прокоментувала події, що розгорталися в сесійній залі: «На п'яту сесію міської ради було винесено багато соціально значущих питань. Більше того – життєво важливих, наприклад, для працівників лікарні Залізничників, котрі протягом 1,5 місяці не отримують зарплатню. І вони чекали на рішення депутатів саме цієї п'ятниці.

Проекти рішень були досконало опрацьовані депутатами у профільних комісіях. По кожному питанню, яке викликало сумнів, або те чи інше трактування, депутати детально вивчали ситуацію, виїжджали на об'єкт, спілкувались із працівниками. Обранці переслідували єдину мету – розробити програми життєдіяльності міста, які б дійсно працювали, були спрямовані на розвиток громади».

Депутати продемонстрували єдність і під час голосування. Всі проекти рішень прийняті більшістю голосів. І хоч після неприємного випадку в залі залишилось 34 депутати, але відчувалось, що над проектами рішень плідно попрацював кожен депутат.

Протягом останніх місяців депутатський корпус, який має у своєму складі представників 8 фракцій – політичних сил із різною ідеологією, цілями і завданнями, зійшовся на одному – вони представляють громаду Херсона і повинні зробити все для її розвитку.

А щодо початку сесії, то Олена Урсуленко твердо переконана: «Сесійна зала – не місце для шоу, з'ясовування стосунків. У сесійній залі потрібно працювати! На нас дивиться все місто – 300 тисяч херсонців! Ми повинні налагодити системну роботу на пленарних засіданнях міськради. Вважаю, що до цього повинні долучитися і члени постійної мандатної комісії, аби забезпечити депутатському корпусу умови для повноцінної роботи».

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів