Андрій Дмитрієв за плідну та конструктивну роботу Херсонської міськради

Андрій Дмитрієв за плідну та конструктивну роботу Херсонської міськради
Не дивлячись на інциденти, які сталися зранку на сесії Херсонської міської ради, робота сесії відбулася за участі 34 депутатів демократичних сил,зареєстрованих в залі, що надавало право вважати сесію легітимною.

Відбулася конструктивна робота, депутати проголосували за 43 питання порядку денного, прийняли декілька звернень.

Голова фракції політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Дмитрієв прокоментував прийняті на сесії рішення: «В першу чергу я хочу подякувати депутатам, представникам фракцій демократичних сил за плідну та конструктивну роботу. Сьогодні депутатський корпус проголосував за впровадження системи електронних державних закупівель ProZorro.

Фракція «Самопоміч» подала цей проект на розгляд сесії, впроваджуючи принцип «відкритого міста», який є одним з основних напрямів роботи нашої політичної сили. За підтримки колег-депутатів, ми зробили значний крок у напрямку боротьби з корупцією, забезпечивши відкритість та прозорість у процесі проведення закупівель за кошти міського бюджету, коштів комунальних підприємств, установ та організацій.

Усі закупівлі, що проводяться в системі, можна простежити в режимі реального часу, а для участі непотрібно збирати безліч паперових документів – необхідні матеріали подає тільки компанія-переможець. Проект пройшов обговорення з Громадською Радою, враховані усі зауваження», - наголосив Андрій Дмитрієв.

Також на сьогоднішній сесії депутатами були підтримані звернення, ініційовані фракцією «Самопомочі»: Звернення до Голови Верховної Ради України та Прем'єр Міністра України щодо доповнення статті видатків/субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, а також звернення до Верховної ради України та Президента України щодо питання Децентралізації у змінах до Конституції України.

Серед інших рішень, депутати міської ради підтримали ініційовану фракцією «Самопоміч» «Програму щодо забезпечення пільгових категорій громадян м. Херсона приладами обліку води».

Проголосували за «Програму розвитку фізкультури та спорту на 2016 рік», «Про розвиток футболу на 2016- 2018рр», за укладення тристороннього договору та підтримали умови програми "ХЕТ-ТРИК", Програму розвитку електротранспорту на 2016-17 р.р, та низку інших важливих для громади міста рішень.

Світлана МУЦЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів