Херсонські депутати відповідально ставляться до своїх обов'язків

Депутати міської ради відповідально підійшли до розробки комплексної програми з розвитку ЖКГ Херсона.

Члени виконкому цього тижня затвердили складові комплексної програми з розвитку ЖКГ міста щодо водопостачання та теплопостачання.

«Це результат відповідального ставлення депутатів постійної профільної комісії на чолі з головою Сергієм Cобчуком до своїх обов'язків, - підкреслює секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

– Хоча створення програми розвитку – це прямий обов'язок представників органів виконавчої влади. Півтора місяці депутати детально вивчали тему житлово-комунального господарства.

На розгляд сесії, засідання якої відбудеться у п'ятницю 12 лютого, депутати виносять лише ті частини програми, які є основними для життєдіяльності громади і які детально відпрацьовані – теплопостачання, водопостачання і водовідведення.

Зараз триває відпрацювання й інших тем. Тому я переконана, що у програмі розвитку житлово-комунального господарства на 2016-2020 роки знайдуть відображення головні напрямки розвитку Херсона в цій сфері».

На сьогодні у водопостачанні вирішено головне – це цілодобова подача води городянам. На разі – покращення її якості, від якої залежить здоров'я наших людей. Депутати поставили таке завдання перед колективом комунального підприємства (і це відображено в програмі).

Треба зазначити, керівництво Херсонського міськводоканалу зуміло залучити інвестиції на підприємство, завдяки яким було удосконалено обладнання. І це дало гарний економічний ефект: після подорожчання електроенергії міськводоканал залишив незмінними тарифи для населення.

Ганна СОКОЛЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів