Олег Романюк: Наш обов'язок допомагати тим, хто захищає Україну

Заявив голова постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури і регулювання земельних відносин Херсонської міської ради Олег Романюк.

Депутат повідомив, що 91 родині учасників АТО будуть виділені земельні ділянки у межах Херсона. Сьогодні, 10 лютого це питання було затверджено на засіданні виконкому. Відповідний проект рішення буде винесено в сесійний зал міської ради у п'ятницю.

«Після втручання міського голови Херсона всі юридичні колізії вирішено. Кожна земельна ділянка отримала поштову адресу. Проект рішення було прийнято за прискореною процедурою через те, що чиновники профільного управління вчасно не доопрацювали це питання, - зазначає голова постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури і регулювання земельних відносин Олег Романюк.

- Приємно, що процес надання земельних ділянок у Херсоні учасникам АТО та їхнім родинам нарешті зрушив з місця - наш громадянський обов'язок допомогти тим, хто захищає Україну.

Земельні ділянки виділяються згідно з планом: у ІІ-ому Таврійському мікрорайоні. Окрім цього, підготовлено документи для виділення земельних ділянок ще 80-тьом родинам АТОшників. Щоправда, це рішення буде винесено вже на наступну сесію Херсонської міської ради».

Оксана ГУНЬКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів