Для вступу до поліції у Херсоні вона подолала шлях під кулями

Конкурс у лави нової поліції на Херсонщині був «скажений» - більше, ніж по десять чоловік на місце!

Хоча серед полісменів, котрі днями урочисто прийняли присягу на вірність народу України, є жінка, котра дорогу в лави вартових порядку подолала не тільки через тестування чи іспити з фізпідготовки, а під кулями, в буквальному розумінні слова. Та ще й не одна, а з сином-підлітком.

Одинока мати Тетяна Нейвірт мешкала у місті Дебальцево, працювала екологом на підприємстві, і про те, що колись надягне форму вартових закону, навіть ніколи не думала. Все змінила навала озброєних сепаратистів вкупі з російськими найманцями. По рідному місту почали гатити з гармат і танків, а поруч із квартирою родини засвистіли кулі.

Ховатися по підвалах та чекати, коли до Дебальцево дійдуть бандити, Тетяна не стала – забрала сина, і манівцями подалася на мирну Україну. Яких нервів і сил коштувала їй та страшна дорога, жінка воліє не згадувати, бо спогади надто болісні.

У Херсоні її прихистили родичі, але з життя в обложеному місті 31-річна жінка зробила висновок - мир треба боронити і самій, а не тільки покладатися на інших. Тому подала заяву на вступ до лав Національної поліції, а згодом на курсах намагалася не пропускати жодного слова чи прийому, показаного інструкторами.

Адже напрочуд добре розуміла: від спроможності захиститися від озброєного бандита залежатиме не тільки її життя, а й життя людей у місті, котре стало для неї другою домівкою. «Для мене мирне життя – справедливість та спокій. Це я і буду захищати у новій поліції», - сказала кореспонденту «Голосу України» Тетяна Нейвірт.

Історію вимушеної переселенки з Дебальцевого переповіли навіть міністру МВС України Арсену Авакову. Вона його так розчулила, що приїхавши на присягу нових поліцейських у Херсон, Арсен Борисович привіз Тетяні окремий подарунок від себе – українську вишиванку. Подарунок Тетяну розчулив, і в строю вона притискала його до серця. Нехай же гаптована сорочка стане для тебе оберегом, Тетяно.

P.S. З 303 нових працівників патрульної поліції Херсона – 61 жінка. Кожен сьомий патрульний є учасником АТО.

На знімку: вимушена переселенка з Дебальцевого Тетяна Нейвірт зайняла гідне місце у лавах патрульної поліції Херсона

По матеріалах Голос України

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів