Херсонщина стає більш сучасною

Херсонщина стає більш сучасною
Чи могли ми років з десять тому уявити, що мобільні телефони стануть для нас не тільки засобом зв'язку, а стануть справжнім центром дозвілля?

Звичне уявлення про телефон вже давно забуте. Сьогодні сучасні технології дарують можливість бути у курсі всього, що відбувається навколо нас. Ми читаємо, пишемо, дивимось, черпаємо інформацію і ділимося нею. Доступно і зручно, бо швидко.

Ми вже так звикли до мобільності, що навіть годинна, не кажучи про більший проміжок часу, відсутність інтернету, вибиває як то кажуть, із колії. Ідучи в гості ми, чи не в першу чергу, запитуємо у господарів пароль від вай фай, зустрічаючись з друзями за чашечкою кави у кафе чи ресторані майже відразу перевіряємо, чи є в цьому закладі доступні мережі інтернет.

А з листопада 2015 року на маршрутному рейсі «Каховка – Нова Каховка» пасажири отримали можливість доступного інтернетного мобільного зв'язку. Відтепер тридцяти хвилинна поїздка у сусіднє місто стала ще швидшою. Керівництво ВАТ «АТП 16506» подарувало своїм клієнтам таку можливість, яку відразу оцінила не тільки молодь.

Тож, якщо у вас раптом відключили вдома чи на роботі світло, що уже невдивовиж для Каховки, а вам терміново треба бути у курсі останніх міських чи світових подій, то вам є де спіймати вай фай. Заодно і покатаєтеся.

Немає вдома інтернету? Тоді вам у автобус.

"Каховська Зоря"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів