«Самопоміч» дбає про херсонців

Депутат Херсонської міської ради від ПП «Об'єднання «Самопоміч», член комісії з питань ЖКГ Аркадій Подлєсний запропонував на розгляд депутатських комісій проект Програми щодо забезпечення пільгових категорій громадян міста Херсона приладами обліку води.

«В програмі, з якою «Самопоміч» йшла на вибори, зокрема є пункт, що передбачає послідовні кроки щодо доведення якості води в місті до стандартів питної протягом 3 років.

Для виконання своїх зобов'язань перед виборцями, депутати від «Самопомічі» розробили цю соціально - важливу Програму та винесли її на розгляд наших колег по депутатському корпусу.

Реалізацію Програми передбачається здійснити за 2 роки, у 2016 році планується встановлення 2676 лічильників води та таку ж кількість – у 2017 році. Проект розрахований не лише для багатоквартирних будинків, а й для приватного сектору.

Для його реалізації потрібно передбачити виділення з бюджету майже 2 млн.800 тис. грн., у цьому році – близько 1млн.400 тис, та аналогічну суму – у 2017», - підкреслив депутат Херсонської міської ради від ПП «Об'єднання «Самопоміч» Аркадій Подлєсний.

P.S. Цільова "Програма поетапного оснащення приладами обліку води водопровідних вводів абонентів малозабезпечених категорій, які мешкають у багатоквартирному та приватному секторі м. Херсона на 2016-2017рр.", після обговорення проекту та підтримки усіма депутатськими комісіями, буде винесена на розгляд найближчої сесії Херсонської міської ради.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів