Для порятунку аеропорту в Херсоні залучили навіть безробітних

Майже у чверть мільйона гривень обійшлася Херсонському аеропорту підтримка постійної готовності до прийому міжнародних пасажирських рейсів в умовах ожеледиці та заметілей.


Для розчищення злітно-посадкової смуги від шару криги та снігу довелося придбати чотирнадцять тонн спеціального реагенту, але й цього виявилося недостатньо. Крига вкривала також перон та підступи до аеровокзалу, куди потужну спецтехніку запустити було неможливо.

Тому боротьбу з ожеледицею оголосили громадськими роботами, і кинули на неї 25 безробітних, котрі зголосилися допомогти за закликом служби зайнятості, з оплатою коштом фонду соцстраху. Для них купили цілу партію ломів та лопат, і у перервах поїли гарячим чаєм.

Однак титанічні зусилля марними не були: директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Григорій Усик наголошує, що повітряні ворота краю щодня готові були прийняти і відправити єдиний тут міжнародний пасажирський рейс за маршрутом Херсон-Стамбул-Херсон.

Часом його прибуття переносилося, але тільки в тому випадку, коли «борт» за погодними умовами не міг вирушити зі столиці Туреччини.

"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів