Хто в Херсоні відповідає за сніг?

Кожен рік, як тільки у нашому місті випадає перший сніг у його мешканців виникає питання: а хто за все це несе відповідальність?

Хто повинен прибирати, чистити, посипати піском не тільки проїзні (магістральні) шляхи, по яких рухається транспорт але й пішохідні доріжки у наших дворах?

Як правило відповідь на це питання залишається за кільканадцяттю замками, і чиновники уважно слідкують за тим, аби таємниця залишалася нерозголошеною.

У нас виявилася нагода, чи не вперше за всі роки, «розсекретити» не тільки назви підприємств, які, так треба розуміти, виграли тендер на прибирання міста, але й прізвища конкретних фізичних осіб, які повинні дбати, аби ми з вами пересувалися по вулицях спокійно та без пересторог.

Завдяки інформації, яку ми «розкопали» на сайті міської ради (умовно вважається, що вона є офіційною), і яку старанно зашифрували поміж цілого ряду другорядних повідомлень, ми маємо персоналізацію тих підприємств, які отримують з бюджету чималі суми грошей за те, аби городяни могли спокійно пересуватися містом.

Отже, якщо ви хочете висловити свої думки щодо ситуації із прибиранням міста, ви можете це зробити не на абстрактну «гарячу лінію», звідки диспетчери все одно передадуть її до відповідних підрядників, а безпосередньо тим, хто цим питанням переймається.

Якщо у вас виникнуть питання щодо прибирання вулиць ВІД ПР. УШАКОВА ДО ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ, то вам слід звернутися до ПП «Фірма «Шуменський», а там є особа, яка за це несе персональну відповідальність – Олена Федорівна Аркуша, телефонуйте їй – 066 517 44 96.

За всі проблеми щодо прибирання у ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ міста, відповідальність несе ПП «АЛЬКОР» та особисто Алевтина Миколаївна Ковальчук, телефонний номер: 27 45 79.

У ЦЕНТРІ МІСТА, за прибирання відповідає ТОВ «Центр» та Олексій Валерійович Войтенко, нагадайте йому про це: 067 551 42 80.

У МІКРОРАЙОНІ «ТАВРІЙСЬКИЙ», вам дасть відповідь на ваші питання Ольга Борисівна Кіріяк, з приватного підприємства «Грінпарксервіс», за номером телефону: 067 551 10 49.

На ЖИТЛОСЕЛИЩІ ТА У МІСЬКОМУ ПАРКУ прибиранням займається ТОВ «Дніпровський», а персонально за це відповідає Євген Миколайович Сокрут, телефонуйте йому: 26 22 33.

У ШУМЕНСЬКОМУ МІКРОРАЙОНІ роботами на вулицях переймається ТОВ «Терен-ЮГ» та Олександр Володимирович Татарін, його телефонний номер: 050 531 01 51.

У МІКРОРАЙОНІ «КОРАБЕЛ» («Острів»), вся відповідальність у ТОВ «Херсонкомунавтосервис» та на плечах Сергія Михайловича Комарова, його номер: 29 21 53.

БУЛЬВАР МИРНИЙ, СКВЕРИ ПОТЬОМКІНСЬКИЙ ТА ПОКРОВСЬКИЙ, прибирає ТОВ «Вельвічія», під чуйним керівництвом Світлани Валентинівни Садової. Їй телефонувати: 46-06-95.

І хоча ми знаємо дані про тих, хто несе відповідальність та сама ситуація із дорогами та пішохідними доріжками не стала кращою.

Якість? Вона залишає бажати кращого. Можливо якщо згадані пані та пани отримають від вас десятки, а то й сотні дзвінків, то вони згадають, що гроші отримані з міського бюджету непогано було б відпрацьовувати.

Не соромтеся – телефонуйте, думаю, що їм буде приємно почути все, що ви про них думаєте.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів