Херсонцям оголосили "водну амністію"

У абонентів Херсонводоканал, які підключилися до централізованої системи водопостачання та водовідведення нелегально, з'явилася можливість реабілітуватися в очах постачальника послуг.

На протязі двох місяців, з 1 лютого по 1 квітня 2016 року, вперше в історії Херсонського Водоканалу, буде проходити незвичайна акція: до херсонців, які самовільно підключились до мереж водопроводу та каналізації і не оформлені в Водоканалі, як абоненти, але добровільно звернулись у Водоканал для узаконення нелегального підключення штрафні санкції та стягнення застосовуватись не будуть!

Всі бажаючі узаконити підключення своїх будинків до мереж МКП "ВУВКГ міста Херсона" можуть звернутись за адресою пл. ім. Ю.Тутушкіна, 9 до технічного відділу (каб.№10) для отримання технічних умов на підключення до водопровідних та каналізаційних мереж та абонентної служби (каб. № 8, №11) для складання договору.

При собі мати оригінали (для порівняння) та копії наступних документів:

- паспорт власника житлового будинку;

- план земельної ділянки (для приватного сектору);

- відомості про кількість проживаючих (будинкова книга або довідка житлової організації);

- документ, що підтверджує право власності на квартиру або земельну ділянку.

Для довідки: Згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затвердженими Наказом Мінжитлокомунгоспу України від 27.06.2008 №190 та зареєстрованими Міністерством юстиції України 07.10.2008 №936 / 15627 неоформлене в Водоканалі приєднання до систем водопостачання та водовідведення, яке виконано без проекту, узгодженого з Водоканалом, є самовільним і підлягає відключенню від мережі без попереднього письмового повідомлення.

Витрати, пов'язані з відключенням і можливою ліквідацією самовільного підключення, оплачуються його власником.

Згідно «Правил користування ...» оплата в період самовільного користування розраховується виходячи з витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2 м / сек і дією її повним перерізом протягом 24 годин на добу за місяць.

Неважко розрахувати, що при виявленні незаконного підключення до мереж працівниками Водоканалу, нарахування за самовільне користування водою та каналізацією складає 9 913, 51 грн. в місяць.

Тетяна ЯКОВЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів