Херсонські рятувальники допомагають людям

В Херсонській області рятувальники продовжують надавати допомогу аварійним службам та населенню з ліквідації наслідків негоди.

Вчора, 21 січня на території Херсонської області продовжувалися роботи по відновленню електропостачання до населених пунктів, що кілька днів тому найбільше потерпіли через негоду. Досі без електроживлення залишається 62 населених пункти, з яких 7 частково.

З 19 січня на допомогу бригадам ПАТ «Херсонобленерго» задіється техніка підвищеної прохідності та особовий склад аварійно-рятувального загону спецпризначення обласної служби ДСНС.

На автомобілях КрАЗ та КамАЗ рятувальники буксирують на ділянках, що сильно заметені снігом, автовишки енергетиків. Такі ж роботи здійснюються поблизу с. Киселівка Білозерського району.

Окрім цього рятувальники за допомогою пересувного електрогенератора забезпечують підключення насосів водонапірних веж для заповнення їх водою. Таким чином мешканці окремих населених пунктів, де досі немає енергопостачання, отримують воду у своїх помешканнях.

Вчора, 21 січня, рятувальники АРЗ СП обласної служби ДСНС працювали у селах Надеждівка, Правдино, Зоряне, Петрівське Білозерського району. Сьогодні цю роботу проводять на території Бериславського району.

ГУ ДСНС України
у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів