Олена Урсуленко: Час реальними справами доводити свій патріотизм і любов до країни

Привітання секретаря Херсонської міської ради, голови Херсонської обласної організації політичної партії «БПП- Солідарність» Олени Урсуленко з нагоди Дня Соборності України.

Шановні земляки!

День соборності – визначна подія в історії українського народу. Майже 100 років тому представники двох Українських Народних Республік – Західної та Наддніпрянської - виявили бажання жити в одній, незалежній, самостійній, єдиній державі. Наші пращури втілили одвічну ідею українського народу – ідею соборності.

І це означало не лише збиральництво етнічних земель, а й духовну консолідацію всього народу. Акту Злуки не дано було стати реальністю – через внутрішні політичні розбіжності керівників двох республік, зовнішню агресію з боку імперій.

Але ідея соборності жива. 1990 року «живий ланцюг» з'єднав Львів і Київ, 1991 року Україна отримала незалежність.

Але боротьба за власну свободу і незалежність триває й досі. Два роки тому українці вийшли на Майдан, тому що хотіли жити гідно й вільно. Трагічні події Революції Гідності, зовнішня агресія, і як наслідок – окупація Криму, воєнні дії на Сході України.

Український народ довів, що вміє консолідуватись в найтяжчі для країни моменти – забезпечення армії лягло на плечі простих жителів, волонтерів. Воїни АТО відстоюють цілісність нашої держави ціною власних життів.

Протягом двох останніх років українці «перезавантажили» всі рівні влади. Ми змінились, важкі випробування зробили нас сильнішими і мудрішими, ми пережили щось важливе, щось болісно складне. Далі - час починати нове, інше, краще. Час реальними справами доводити свій патріотизм і любов до країни, час на прикладах новітньої історії виховувати юне покоління справжніх патріотів рідної землі. Адже їм жити і працювати в незалежній Україні.

Будьмо єдині, соборні у своєму прагненні змінити життя на краще, відстояти самостійну і незалежну Україну!

Олена УРСУЛЕНКО,
секретар Херсонської міської ради,
голова Херсонської обласної організації
політичної партії «БПП- Солідарність»

Фото Тараса Бузака

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів