Нова Каховка працює у посиленому режимі!

Сьогодні, 18 січня, у Новій Каховці відбулась щотижнева апаратна нарада.

Першим і нагальним питанням, яке обговорили присутні стосувалося погодної ситуації та труднощами, які виникли у зв'язку з ожеледицею. Керівник Новокаховського ПКП «Автоцентр» Олег Тарабака розповів про напружену ситуацію на приміських маршрутах. Наприклад, автобус до Маслівки йшов 2.5 години.

«О пів на сьому, я з великими труднощами проїхав по місту. Обледеніння – шалене. Проблема у тому, що на стовпчику термометра мінус два і йде дощ, – розповів начальник КП «НК ШЕУ» А. Гуртовий. – Це найгірше, що може бути. Посипати дороги ми почали близько 8 ранку. Більшість доріг міста вже посипані піском. Але поки йтиме дощ і не підвищиться температура – обледеніння продовжуватиметься, ніякий пісок тут не допоможе. Але ми оперативно робимо усе, що можливо».

За словами першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова, усі перехрестя посипані, але є такі місця, де лід покрив цей насип.

Міський голова Володимир Коваленко дав доручення усім керівникам відповідних комунальних підприємств працювати у посиленому режимі, відслідковувати ситуацію на дорогах та діяти на упередження, адже за прогнозами до вечора ситуація може лише погіршитися. «Наша задача зараз одна – забезпечити життєдіяльність міста. Координувати діяльність комунальних підприємств з цього питання буде Управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення».

"Нова Каховка онлайн"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів