До уваги херсонських водіїв!

Головне Управління ДСНС України у Херсонській області попереджає: сьогодні, 17 січня перекриті всі автодороги загального користування Одеської області.

З 6:30 заборонено рух вантажних, великогабаритних транспортних засобів по всіх автомобільних дорогах загального користування Одеської області.

З 11:00 обмежено рух автомобільними дорогами: на Одеса - Київ (ділянка 321 - 464 км), обхід м.Одеси, Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), Одеса-Рені (Бухарест), Одеса-Білгород-Дніспровський-Монаші, Одеса-Кучурган (на Кишинів) тощо.

У зв'язку з різким погіршенням погодних умов (постійні інтенсивні опади у вигляді снігу, сильного вітру та при перехідних граничних температурах, що спричиняє утворення ожеледі на проїзній частини мережі доріг області), за яких створюється загроза безпеці дорожнього руху на території Одеської області введені обмеження руху.

Режим обмеження (з 06.30 години 17.01.2016 р) і заборони руху (з 11.00 години 17.01.2016 р) на мережі автомобільних доріг загального користування Одеської області вводяться на строк дії небезпечних обставин, пов'язаних із несприятливими погодними умовами.

Шановні водії! Рятувальники закликають вас не наражати себе свідомо на небезпеку і не виїжджати за межі області 17 січня. Погодні умови не сприяють подорожам.

Головне управління ДСНС України
у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів