Смерті від пневмонії та карантин у Новій Каховці

У школах міста Нова Каховка оголошено карантин через епідемію ГРВІ та загрозу розповсюдження вкрай небезпечної форми пневмонії.

«Призупинення занять на тиждень є превентивним заходом, покликаним стримати розповсюдженні вірусних захворювань. Адже ситуація погіршується: кількість хворих дітей у навчальних закладах вже сягнула 36 відсотків від загальної кількості, і до лікарні щодня надходять нові й нові пацієнти у важкому стані, у яких діагностували саме вірусну пневмонію. Троє з них померло», - зазначив у розмові з кореспондентом «Голосу України» міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

У лікарнях Херсона також зафіксували дві смерті через вірусну пневмонію. Однак карантин тут вводити поки що не планують. За повідомленням прес-служби міськради, у школах обласного центру хворіють не більше дев'яти з кожних ста учнів, тоді як навчання мають зупиняти, коли їх буде третина. У дитсадках міста кількість заслаблих на ГРВІ складає 18 відсотків.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів