Навчальні заклади Нової Каховки закривають на карантин

Сьогодні, 15 січня, у Новій Каховці відбулося засідання міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головним і єдиним питанням, з приводу якого і зібралися члени комісії, було забезпечення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів щодо профілактики грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій.

-За другий тиждень поточного року у Новій Каховці зареєстровано 614 випадків ГРВІ ( в тому числі грипу – 2 випадки), що складає 89,9 на 10 тисяч населення при епідемічному порозі для даного тижня 50,9 (перевищення на 76, 6%), – поінформував начальник міського Управління Головного управління Держсанепідслужби у Херсонській області Валерій Живець. Показник захворюваності за минулий (1-й тиждень року) складав 39,1 на 10 тисяч населення або 267 випадків, за 2-й тиждень минулого року було зареєстровано 152 випадки або 30,9 на 10 тисяч населення. З 01.01.2016 по 14.01.2016 зареєстровано в місті Нова Каховка 39 випадків захворювання на пневмонію (з них від 0 – 4 років – 6 чол., 5 – 14 років – 1 чол., 18-29 років – 1 чол., 30 – 64 років – 26 чол., 65 та старше – 5 чол.), з них 8 летальних випадків (63 роки – 1 чол., 59 років – 1 чол., 50 – 1 чол., 45 років – 2 чол., 33 роки – 2 чол., 32 – 1 чол.).

В. Живець наголосив, що особливо небезпечним грип є для представників груп ризику – діти до 5 років (особливо – до 2 років), вагітні жінки, люди похилого віку, люди з надмірною вагою, хворі на діабет, хронічні захворювання легенів, серцево-судинної системи та ін. Також сюди належать професійні групи ризику – медичні працівники, вчителі й вихователі, продавці, водії громадського транспорту, усі, хто працює у багатолюдних місцях.

За словами головного лікаря ЦМЛ Ігоря Гайдаманчука, з 1 по 13 січня поточного року у Новій Каховці від пневмонії померло 8 осіб (по кожному випадку летальності проводиться клінічне розслідування). Дітей серед них не було. Більшість цих пацієнтів мала складні хронічні захворювання.

-З 1 січня і до сьогодні на стаціонарному лікуванні знаходилось 62 особи. У реанімації перебувають 6 осіб, – зазначив І. Гайдаманчук. – Міська лікарня з навантаженням справляється, ситуація під контролем. Аби уникнути ще більшого загострення – варто вжити необхідні заходи.

У зв'язку з цим комісією було вирішено з понеділка, 18 січня, призупинити навчальний процес в освітніх закладах міста.

"Нова Каховка онлайн"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів