Засуджений за крадіжку у Херсоні отримав медаль

Місце позбавлення волі із... державною нагородою залишить засуджений...

Мешканця Миколаївщини Валентина Антонова суд визнав винним у крадіжці металу та призначив йому три роки у виправній колонії. Відбувати покарання чоловіка етапували до Північної ВК-90 у Херсоні, де вже за три місяці його й «наздогнала» відзнака.

Ще торік засуджений, котрий з 1987 по 1989 роки воював під Кабулом, на виконання Указу Президента України мав отримати медаль «25 років виводу військ з Афганістану». Але він ніяк не міг її отримати, оскільки «кочував» між поліцією та тюрмою. І лише тоді, коли засуджений дістався колонії, медаль йому вручили в урочистій обстановці. Втім, отримання нагороди ніяк не вплине на його найближче майбутнє.

Головний спеціаліст обласного управління Державної пенітенціарної служби України Олена Ковальчук повідомила нашого кореспондента, що навіть із медаллю на умовно-дострокове звільнення громадянин Валентин Антонов може розраховувати не раніше, ніж у вересні 2017 року. І лише за умови, якщо він добросовісно виконуватиме усі режимні правила та приписи.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів