Безкоштовний Інтернет-центр для молоді відкрився у Херсоні

Новий безкоштовний Інтернет-центр відкрився у одній з найбільших книгозбірень Херсонщини - обласній бібліотеці для юнацтва імені Бориса Лавреньова.

До послуг будь-кого з відвідувачів тут – чотири стаціонарні комп'ютери та шість планшетів із підключенням до мережі Інтернет, та кваліфіковані інструктори. Все обладнання нове, частково придбане коштом обласного бюджету, а частково – за внесок спонсора (одного з великих українських банків).

Заступник директора бібліотеки Тетяна Ігнатова запевнила «Голос України», що грошей за користування Інтернет-центром не будуть брати ані з дітей, ані з дорослих – хіба що обмежуватимуть роботу за комп'ютером однією годиною. І то в разі появи черги. Потурбуватися книгозбірні довелося і про захист від злодіїв, ласих до недешевої електроніки: приміщення Інтернет-центру окремо захистили металевими дверима, й встановили охоронну сигналізацію.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів