Вихованці Новокаховського інтернату щедрували у…поліції

Давні традиції колядувати, щедрувати та засівати під час різдвяних свят підтримали вихованці Новокаховської загальноосвітньої школи-інтернат №1. Вчора, 13 січня, вони завітали до Новокаховського відділу поліції.

У вестибюлі відділу панувала напрочуд святкова атмосфера. Адже гості зуміли створити різдвяний настрій та нагадали серйозним поліцейським про новорічне диво. Діти засівали, співали щедрівок. Щирі побажання добробуту, здоров'я та радості лунали з дитячих уст на Старий Новий рік у стінах Новокаховського відділу.

У свою чергу, заступник начальника відділу – начальник кримінальної поліції Євгеній Проценко та весь колектив із вдячністю прийняли побажання дітей, подарувавши гостям солодощі. Діти з гарним настроєм залишили відділ поліції та обіцяли наступного року прийти з новими привітаннями.

До речі, новокаховські правоохоронці вже декілька років поспіль опікуються дітками, які залишилися у складних життєвих умовах та позбавлені батьківського піклування. Адже, що може бути важливішим від щасливих очей дітлахів?

Катерина МАРТИНЕНКО

"Нова Каховка онлайн"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів