Приватні перевізники Херсона відмовляються возити школярів по 2 гривні

Про це повідомила мама двох школярів Ольга Цілинко, зазначивши, що відмовили її дітям в проїзді за 2 гривні, як це запропоновано нормою закону, в маршрутці, що належить підприємству Ремпобуттехніка.

Відома в Херсоні громадська активістка Ольга Цілинко, мама двох школярів звернулася через соціальні мережі з проханням роз'яснити ситуацію з пільговим проїздом дітей у нашому місті: "Шановні херсонці, у мене до вас усіх одне запитання, на яке не можу знайти відповідь та посилання. Дуже прошу допомоги!

Я мама двох школярів, які за обставинами їздять до школи із двома пересадками. Це найболючіша стаття моїх витрат на дітей. Наприкінці року доня неодноразово мені приносила інформацію зі школи що діти шкільного віку оплачують 2 гривні.

Деякі водії дійсно беруть з моїх діток по 2 гривні, але мої намагання так заплатити не увінчались успіхом. Хтось розтлумачте мені це питання, прошу!!!. Це хвилює мене і багатьох батьків!»

Ситуацію відразу ж прокоментували активісти ГО «Самопоміч» - Херсон, які раніше вже піднімали цю тему перед міською владою.

Вони акцентували увагу на тому, що школярі мають право на пільговий проїзд не тільки в комунальних маршрутках, але і в маршрутках приватної форми власності. Для цього на руках у діток повинен бути учнівський квиток.

«Об'єднання "Самопоміч" - Херсон: "Отримали відповідь за підписом заступника міського голови на наш запит стосовно пільгового проїзду дітей у міських маршрутках. Отже, діти від 6 до 14 років у період навчального року (з 1 жовтня до 15 травня) мають право на проїзд за пільговою ціною (2 грн) в усіх міських маршрутках – не лише комунальної, а й приватної форми власності. Для цього діти повинні мати при собі учнівський квиток. Згідно відповіді заступника очільника міста: «підприємства-перевізники попереджені щодо неухильного виконання вимог чинного законодавства у частині пільгового проїзду дітей».

Крім того, за інформацією депутата Херсонської міської ради від "Самопомочі", голови депутатської комісії з питань освіти Валентина Суха, питання пільгових перевезень дітей обговорювалося на засіданні комісії. Заступник завідувача міського відділу освіти, присутня на засіданні, пообіцяла донести до відома педколективів херсонських шкіл, щоб ті у свою чергу повідомили на зборах батьків, що школярі оплачують за проїзд у маршрутках під час навчального року 2 гривні при наявності учнівського квитка. Також обіцяла, що школярів забезпечать квитками встановленого зразка.

Активісти громадської організації «Самопоміч» - Херсон також повідомляють, що спільно з депутатами від «Самопомочі» в Херсонській міській раді будуть тримати питання про пільговий проїзд школярів на постійному контролі.

Марина УСЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів