«Різдвяні подорожі» для дітей Херсонщини

У рамках обласної благодійної акції для дітей з районів Херсонщини «Різдвяні подорожі для тебе» в обласному центрі відбулись новорічні вистави.

Більше 1200 дітей Херсонщини завітали на новорічні вистави до обласного театру ляльок та академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, де вони мали змогу переглянути святкові вистави «Попелюшка» та «Новорічні пригоди Котигорошка».

Зі святами дітей привітала перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова: «Бажаю вам завжди вірити в дива, навіть коли ви станете дорослими, завжди мріяти, бути добрими і звичайно любити Україну».

Окрім позитивних вражень від перегляду казок, діти отримали ще й солодкі подарунки. Крім того, у рамках новорічної акції діти з районів завітають до музеїв Херсона та на головну ялинку області.

Як зазначила начальник Управління культури облдержадміністрації Світлана Думинська, організаторами акції «Різдвяні подорожі для тебе» є обласна державна адміністрація: «Акція дає можливість дітям цікаво та корисно провести різдвяні канікули, ознайомитись з обласним центром, отримати масу задоволень та захоплюючих вражень від мандрівок по місту Херсону», - зазначила Світлана Думинська.

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів