Святкова нарада у Херсоні за участі Олександра Співаковського

У виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбулась чергова нарада з головами органів самоорганізації населення-квартальних комітетів Дніпровського району.

За активну роботу протягом року в сфері благоустрою сектору індивідуальної забудови, роботи з населенням, інформування громадян, допомогу в оформленні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг подякував квартальним Анатолій Толокнов, заступник голови районної ради.

Привітати голів квартальних комітетів та об'єднань співвласників житлових будинків району з новорічними та різдвяними святами завітали Народний депутат України Олександр Співаковський, депутати міської та районної у місті ради від БПП «Солідарність».

Окрім привітань Олександр Співаковський відповів на важливі питання прийняття нового бюджету 2016 року. Представники громади Дніпровського району мали можливість з перших вуст почути про новий бюджет 2016 року, його основні положення та перспективи подальшого розвитку Херсонщини.

Враховуючи, що зустріч відбулась напередодні новорічних свят Олександр Співаковський разом із депутатами Херсонської міської ради та Дніпровської районної у м. Херсоні ради від БПП «Солідарність» привітали голів органів самоорганізації населення-квартальних комітетів з Новорічними святами та побажали миру, злагоди, затишку та достатку в родинах.

Оксана Гузь, виконавчий комітет
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів