Привітання від Олени Урсуленко

Шановні земляки! Новий рік – на порозі. Рік, що минув, був складним, але ми набували досвіду, крок за кроком рухались до формування себе самих як нації, набуття незалежності і свободи!

2015-го українці обрали нову владу на місцях, розширили повноваження органів місцевого самоврядування, втілювали реформу з децентралізації влади.

«Здійснення реформ, запропонованих Президентом України Петром Порошенко, дасть поштовх розвитку нашого міста, регіону і всієї України. Я вірю в те, що ми не втратимо шанс і зробимо нашу країну економічно розвиненою та процвітаючою! – впевнена голова обласної організації партії «БПП-Солідарність», секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

- Ми завжди по-особливому відчуваємо себе у ці святкові дні. Говоримо добрі слова, приносимо радість всім, кого цінуємо! Нехай ці важливі почуття збережуться в нашій душі якнайдовше! Нехай новий рік буде сповненим гарними справами, благополуччям, сімейним щастям! Бажаю вам міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях та миру в Незалежній Україні! З Новим роком!»

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів