Для безпечного проведення новорічних свят на Херсонщині

Голова обласної ради Андрій Путілов взяв участь у засіданні оперативного штабу цивільного захисту населення, що пройшов під головуванням першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентини Січової.

У ході обговорення підіймалося питання роботи комунальних служб і правоохоронних органів в новорічні свята.

У зв'язку з тим, що очікується пониження температури до -4, - 6 градусів, низка питань була до служби автомобільних доріг та ГСЧС. Доповідачі зауважили, що в області здійснено заходи для розгортання пунктів обігріву та насипання пісковосоляних сумішей.

Крім того, на засіданні оперативного штабу голова обласної ради Андрій Путілов рекомендував всім органам влади та відповідним службам забезпечити належні умови для проведення новорічних свят: «Завдання всіх органів влади та служб забезпечити комфортні умови для того, щоб жителі області могли спокійно зустріти Новий рік і Різдво. Необхідно всім працювати в посиленому режимі», - зауважив голова обласної ради.

Як відзначив в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області А.Меріков, в новорічну ніч чергуватимуть 270 поліцейських, 105 військовослужбовців, 68 автопатрулів, 132 піших патруля. Крім того, створено резерв особового складу на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Також, у ході обговорення було узгоджено графіки чергування всіх оперативних служб та зафіксовано контактні телефони для оперативного реагування на виникнення будь-яких нестандартних ситуацій.

За матеріалами сайту Херсонської обласної ради

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів