Андрій Дмитрієв: Ми намагалися зробити бюджет Херсона відкритим і прозорим

Сьогодні, 29 грудня відбулася IV сесія Херсонської міської ради VII скликання, на якій було прийнято бюджет Херсона на наступний 2016 рік.Ухвалення цього важливого для міста документу прокоментував голова бюджетної комісії Андрій Дмитрієв:

"Хочу подякувати членам бюджетної комісії, яку я очолюю, за проведену роботу над наповненням дохідної частини бюджету та оптимізацією витрат, яку належне оцінив депутатський корпус, віддавши 41 голос за проект міського бюджету на 2016.

Ми намагалися зробити його максимально відкритим та прозорим. Робота над наповненням буде продовжуватися, однак найголовнішим своїм завданням ми бачимо не тільки пошук резервів від неефективного використання ресурсів громади, а й контроль за доцільним та ефективним витрачанням бюджетних коштів.

Я неодноразово наголошував, що все, що фінансується з міського бюджету, повинно підтверджуватися програмами, які містять заходи, бюджет та терміни їх виконання. Ще раз дякую колегам за плідну роботу в формуванні головного фінансового документу міста.

Але ж це тільки початок великого складного шляху, який ми обрали, щоб зробити відносини між міською владою та громадою прозорими та зрозумілими. «Об'єднання «Самопоміч» йшла на вибори з гаслами про відкритість бюджету та публічність влади, тому ми і надалі, крок за кроком, будемо впроваджувати ці стандарти в роботу міської влади."

Андрій ДМИТРІЄВ
Голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції Херсонської міської ради,
керівник фракції ПП «Об'єднання «Самопоміч»

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів