На Херсонщині замайорів ще один прапор України

Минулої п'ятниці, 25 грудня в селі Червоний Маяк, Бериславського району Херсонської області встановили прапор України.

Після початку процесу декомунізації, що стихійно активізувався під час «ленінопаду» в період Революції гідності, в центрі села залишився постамент, який, чомусь, дуже заважав місцевому Свято-Григоріївському Бізюковому чоловічому монастирю Московського патріархату.

Вважаючи чи не все село своєю територією, послушники монастирю з кувалдами, вже були зайнялись його «прибиранням», та вчасно поспіли депутати сільської ради і припинили таке свавілля.

Згодом на сесію сільської ради винесли питання про встановлення на цьому постаменті флагштоку з прапором України. Рішення було прийняте майже одноголосно, напевно, комусь-таки державний прапор заважатиме.

Після прийняття рішення за рахунок коштів ініціативної групи було встановлено флагшток та піднято прапор України. На найближчу сесію планується винести питання про розробку проектно-кошторисної документації по благоустрою центральної площі села.

По всій країні зараз стрімко підвищується рівень урбанізації, і села, що в давнину славилися своєю невимовною красою та багатими ресурсами, потихеньку зникають з карти України. А Червоний Маяк, особисто мені, нагадує фенікса, що починає потроху відроджуватися. І я впевнена, що з часом, село поверне свою колишню славу!

Ірина ЯРЕМКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів