Фермери перекрили автомобільний міст під Херсоном

Близько ста фермерів та працівників малих сільськогосподарських підприємств Херсонщини перекрили проїзд Антонівським мостом через Дніпро біля обласного центру, фактично заблокувавши пожвавлену трасу Одеса-Мелітополь.

Учасники акції ходять пішохідним переходом годину. Потім роблять 15-хвилинну перерву, пропускаючи транспорт з черги, і знову блокують рух. Протестуючі вимагають відставки уряду Арсенія Яценюка та повернення сільськогосподарським виробникам пільг з оподаткування. Вони кажуть, що до прийняття держбюджету про можливість такої акції попереджали, але ніхто до цих попереджень не прислухався.

«З таким бюджетом працювати неможливо. Тому блокування мосту будемо повторювати і надалі, аж доки влада не почне переговори з аграріями», - зазначив у бесіді з кореспондентом «Голосу України» учасник блокування - голова Асоціації фермерів Херсонської області, засновник відомого фермерського господарства «Курінь» у Білозерському районі Микола Халупенко .

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів