«Таїна» для херсонців

Нещодавно у малій залі Херсонського музичного училища відбувся концерт дуету „Таїна".

Лауреати міжнародних конкурсів Леся Пазушенко (гітара) та Марія Морозова (домра) представили херсонцям яскраву музичну палітру італійського, латиноамериканського та японського інструментального мистецтва.

У концертній програми прозвучали твори Астора Пьяццолли («Iсторiя танго»), Йосiхiро Косакi («Iм'я зiрки»), Массiмо Дiєго Пуйоля (сюїта «Буенос Айрес») та iнших композиторів.

Дуже сподобалась сюїта того ж Пуйоля «Дві повiтрянi п'єси» в уругвайському стилі кондомба i вiдтворенi музиками образи Помпеї, Палермо та Сантермо – кварталів Буенос-Айреса в одноiменiй сюїті. До речі саме з цього твору i почався цей дует.

Дует „Таїна" з'явився у музичному просторі Херсону наприкінці серпня минулого року. Це сталося на одному з музичних сейшенів міста, де дівчата познайомились у процесі імпровізації, обміну музичними репліками на латиноамериканські теми.

Восени 2015-го Марія та Леся стали лауреатами міжнародного конкурсу в Республіці Білорусь. У „Таїни" все тільки починається. Вона ще відкриє херсонцям чимало музичних таємниць у ліричному та чаруючому діалозі класичної гітари та домри.

Георгій БЯНОВ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів