Вулична наркореклама окупувала Херсон

З наркоторгівлею у Херсоні відтепер доводиться боротися...комунальникам. Продавці отруйного зілля тут настільки знахабніли, що цілком відкрито розміщають рекламу свого кримінального «товару» просто на стінах будинків обласного центру.

Вона шириться, наче пошесть: якщо раніше телефони дилерів та назви наркотиків (фен, екстазі, амфетамін, коноплі) лише подекуди з'являлися на окраїнах «спальних» мікрорайонів, то тепер вони всуціль вкривають стіни та огорожі і в історичному центрі міста.

Цього не уникли навіть пам'ятки архітектури, часом розташовані поруч із храмами та монастирями, пам'ятниками видатним людям. А оскільки будівельні шедеври із запрошенням купити «наркоту» на фасаді туристів не приваблюють, а радше відлякують, у ситуацію змушена була втрутитися муніципальна влада.

Міське управління з надзвичайних ситуацій створило «чорний список» із 36 вулиць та площ, де зафіксована поява реклами наркотиків. А комунальна Інспекція з благоустрою підготувала листа до Головного управління Національної поліції Херсонщини із проханням притягти до відповідальності розповсюджувачів та замовників наркореклами.

Їх начебто легко відшукати за номерами телефонів, відкрито написаних на стінах, та зараз це у поліцейських сищиків щось «не витанцьовується» - комерційна інформація із пропонуванням «дурі» та «ширева» не тільки не зникла, а навіть починає розповсюджуватися по сусіднім із Херсоном райцентрах – селищі Білозерка, містах Гола Пристансь та Цюрупинськ. Якщо так піде і далі, то реклама наркотиків «прикрашатиме» навіть стіни сільських дитсадків, гірко жартують херсонці.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів